Učivo AJ ,Mgr Andrea Kručková
Posielm ucivo AJ pre 1. ročník - str. 30 učebnica - časti tela maju pomenované na obrázku  - učiť sa podla obrázka a výslovnosť slovíčok je vzadu v knihe pod Lesson 8 - str. 39, potom zoznam slovícok str. 39 a naucit sa aj 9. lekciu to sú dpr. prostriedky a povolania.

AJ -2. ročník :Dalsia lekcia - vedieť pomenovať izby, plus zoznam slovícok z lekcii 8. 9. 10 vzadu v učebnici str. 42.

AJ - 3. ročník naučiť sa slovíčka z knihy podla obrázkov od 11 lekcie - zvieratá plus sloveso like - mať rád používať vo vete
I like monkeys - Mám rád opice a zápor I don ´t like elephants - Nemám rád slony.
Ku každej lekcii je Pracovný zošit - urobiť cvičenia aspon prvé 4 strany z Prac. zosita ku každej lekcii.
12. lekcia - jedlo a zase mám rád - I like a nemám rád - I don ´t like s jedlom používať, a Prac. zošit 4 stranyku 12 lekcii.
13 . lekcia veci v detskej  - nauciť sa podla obrázkov z knihy str. 96 a 98 a gramatika:
Ked niekde niečo je použijeme na začiatku vety There is /tam je/ a bed/posteľ/.alebo There is a blanket./tam je prikrývka/.
Ked je viac vecí, použ. There are 2 beds./Tam sú dve postele/
To slovo There je dolezite na zaciatku vety, nemožno ho vynechať!!!ked hovoríme ze niekde niečo je.
Prac. zošit si treba tiez vypracovať 4 strany z °13 lekcie.

AJ - 4. ročník dalsie lekcie vedieť slovíčka podľa obrázkov zo strán: 64 a 66- miesta kde ludia pracujú - nové sloveso:work -pracovať vo vete o mame:
She works at the supermarket.
Ona pracuje v obchode.
Otázku vytvoríme pomocou Does potom ide she /ona/ a work /pracuje/? po slovensky: Pracuje ona? v angl. vete musí ísť DOES na začiatku otázky potom SHE /ona/ a nakoniec sloveso work /pracovať/ - čiže:Does she work?

Do konca knihy sa naučiť slovíčka podla obrázkov až po 15. lekciu a v Prac. Zošite čo vedia urobiť tiež robiť.

11.lekcia je Čo nosíš? Oblečenie a teraz aké nosíš – wear – nosiť

Priebehový prítomný čas – čo sa robí teraz.

Treba vedieť osoby zo strany 19 v knihe zelená tabulka a ku tomu pridávame sloveso wear pkus koncovku ing majú všetky slovesá – napr. he is wearing jeans – on nosí rifle.

We are wearing skirts – my nosíme sukne.

Ku tomu Prac. Zošit urobiť čo viete – aspon cvičenia na slovíčka.

12 lekcia pokračuje koncovka ing na dalsom slovese – sleep – spať, do – robiť, eat – jesť, watch – pozerať – čo už žiaci vedia len to treba tvoriť čo robíme práve teraz.

Napr. I am singing – ja spievam

You are watching TV. – ty pozeráš TV...

Cvičenia z Prac. Zošita urobiť ku 12 lekcii.